Publikuar: Qer 04 2023 10:10 Tani jeni duke parë: 1

RANGE ROVER 4.4SDV8 VOGUE

Publikuar: Qer 04 10:10
Shikime: 97
Tani jeni duke parë: 1
LAND ROVER RANGE ROVER 4.4SDV8 VOGUE
📂Marka: LAND ROVER RANGE ROVER VOGUE
📂Viti: 18-11-2014
📂Kambio: automatike
📂Motorr: 4.4 SDV8
📂karburanti: nafte
📂Kilometra: 193.000
Shitet Range Rover Vogue, i sapo ardhur nga zvicra me dogane te paguar gati per targa. Makina esht ne gjendje perfekte, shum e paster si brenda dhe jashte, me kolaudim te bere ne zvicer, nuk ka nevoj per asnje lloj sherbimi.
Kambio automatikeF1, 4x4, distronic, blind spot, timon druri me ngrohje dhe memorie, dyer me thithje, sendile elektrike me memorie, me fryrje, ftohje, ngrohje para dhe mbrapa, navi te madh me touch, bluetooth, aux, kamer parkimi 360grad , sensor parkimi,pasqyra me palosje, ndricim i brendshem led me shum ngjyra, drita sipas ktheses, fener dhe stopa me led, xhamat dopjo triplex te zinj origjinal, xhamin e pare me ngroje, ndezje me buton start/stop, key lessgo, 2 celesa, ganxhe per rimorkio me dalje elektrike, disqe 22” me goma te reja 100%, etj,.. makina ka cdo gje origjinale dhe funksionale, nuk ka snje nderhyrje apo modifikim sic ka dal nga fabrika.
Te interesuarit te telefonojne, viber ose wp: 0696980000
Cmimi: i diskutueshem


MERCEDES BENZ S320 S350 S400 S500 S63 E220 E250 E350 Ml320 Ml500 CLS EVO CLASS A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw Nderrim audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW TOUAREG POLO GOLF PASSAT GOLF LUPO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG FERRARI LAMBORGHINI ZONDA LOTUS ROLLS ROYCE JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA Alfa Romeo Porsche Cayenne vlore tirane durres fier kavaje okazion

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
97
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355696980000

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione