Publikuar: Sht 05 2023 08:06

Rang Rover Sport Autobiography - Supercharge

EUR

EUR
Publikuar: Sht 05 08:06
Shikime: 10
Shitet Range Rover Sport Autobiography - Supercharge Super Super Full Option

- Lane Departure Warning System
- Sensore 360
- Kamer Parkimi 360
- Fenera Laser Led
- Meridian Sound System
- Key - Less - Go
- Full panorama
- Timon me Ngrohje
- Sedilje ngrohje/ftohje para mbrapa
- Sedilje me masazh perpara
- Frigorifer
- Karte SIM per internet ne makine
- Air Suspension
- Disqe 22
- Klima me pastrim dhe ionizim ajri
- Ambient light me 12 ngjyra
- Apple Car play / Andoid Auto
- Dynamic-i
- 525 Kuaj Fuqi
- Motorr 5.0 V8 Benzin
Makina eshte unike ne Shqiperi e vetme e llojit te vet.
I jane nderruar filtrat 3 here, 2 here ne Amerike dhe para 1 muaj ne Shqiperi.
Ka 30'000
Ne gjendje super perfekte.
Te interesuarit te kontaktojne ne numrin 0693893897
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
10
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione