Publikuar: Maj 29 2023 04:31

LAND ROVER DISCOVERY 4 -12FULL MUNDESI NDERRIMI

Publikuar: Maj 29 04:31
Shikime: 22
LAND ROVER DISCOVERY4 MOTOR V8 5.0L .MAKINA ESHTE 20.07.2011POR I BERE KOMPLET LOOK AUTOBIOGRAFY TE 2015.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 205000KM ORIGJINALE.MAKINA ESHTE 7VENDESHE.KOMPLET VESHJET BRENDA ALUMIN ME NUANCE ORIGJINALE TE FABRIKES .TIMON ME NXEMJE.XHAMAT DOPJO TRIPLEKS ME NGJYRE LEJLA SI DHE XHAMAT E ZINJ ORIGJINAL .ME NAVIGATOR TE MADH.ME AMORTIZATOR ME AJER .ME REDOTO AUTOMATIKE DHE ME 4POZICIONE SIPAS TERRENIT MAKINA E PERZGJEDH AUTOMATIKISHT .ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET DHE GOMA TE REJA 18 ORIGJINAL TE FABRIKES..DRITAT KSENON BIKSENON.ME SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA ORIGJINALE.ME KAMERA MBRAPA.TAPICERI LEKURE NGJYR BEZHE ME
NGROFJE.MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMJO FERROTA PARA DHE MBRAPA.MAKINA KA BOJEN E VET ORIGJINALE TE FABRIKES E
ZEZE.MAKINA ESHTE ME DOGANE TE PRERE GATI PER TARGA.
MAKINA SHITET ME FATURE TVSH.
Instagram Auto Molla
VIBER---WHATSSAP----TANI--CEL 0699365555
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
22
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0699365555

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione