Njoftimet e kompanisë Publikuar: Korr 19 2023 09:18

## SHITUR##Range Rover sport-2010

EUR

Publikuar: Korr 19 09:18
Shikime: 4
!! Shitet !!
Range Rover Sport 3.0 diesel//
Viti prodhimit 2010//
Importuar nga zvicra//
217 mij kilometra//
Motor 3.0 naft (pa taks lluksi)
Opsione shtes:kamera mbrapa,sensor parkimi,hapse xhami, sedile me ngrohje para-mbrapa+memorie,bluetooth,muzika Harman Kardon,xhama te zi origjinal,drita bi xenon.Cmimi 14500 euro me dogane te paguar 0694708888 cmim i diskutueshem
Përshkrimi i linkut

Lorin-star Auto

Makinat tona importohen nga zvicra dhe te gjitha disponojn liber sherbimi perkates
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Makinat tona importohen nga zvicra dhe te gjitha disponojn liber sherbimi perkates
4
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694708888

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione