Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 06 2023 08:15

Range Rover sport-Autobiography 4.4 diesel

EUR

Publikuar: Sht 06 08:15
Shikime: 5
Range Rover sport autobiography/
Viti prodhimit 2014//
Importuar nga zvicra//
195 mij kilometra te certifikuara//
Motori 4.4 diesel(340 + CV)shkall elektrike,sedile me ngrohje-ftohje,kamera,xhama te zi,disqe 22 inch,bagazhi me buton,timon.Makina esht gjendje shum te mire dhe me letra te sapo paguara l.Cmimi 37.000 euro me dogane te paguar📞0694708888 cmim i diskutueshem
Përshkrimi i linkut

Lorin-star Auto

Makinat tona importohen nga zvicra dhe te gjitha disponojn liber sherbimi perkates
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Makinat tona importohen nga zvicra dhe te gjitha disponojn liber sherbimi perkates
5
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694708888

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione