Publikuar: Sht 22 2023 11:00

Range Rover Evoque. Full Opsion 2014.

Publikuar: Sht 22 11:00
Shikime: 32
🚗Range Rover Evoque🚗.
⛽️ 2.2 Diesel.
📆 Viti i prodhimit 2014.
Euro 5B.
EXTRA FULL. Kambio automatike. Air bag. Abs. Esp. Navi-DVD-Cd Room-Tel-Bluetooth-Aux. Impiant muzikor “MERIDIAN”. Timon multifunksional. ECO Sistem. Kompjuter board. Tapiceri lekure. Sendile ortopedike. Ndricim Xenon+Bi Xenon. Inteligent Light System. Sensore drite. Sensore shiu. Kamera parkimi. Pilot automatik. Ndezje Start/Stop. 185.000 KM origjinale me garanci. Disqe alumini dhe goma “Pirelli”te reja(2022). Gjendje perfekte estetike,xhenerike dhe motorike.
Makina eshte e sapoardhur dhe me dogane te paguar.
💶Cmimi💶 i diskutueshem.
☎️ 0693888299.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
32
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

068361

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione