Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 08 2022 10:32

2008 Range Rover Sport 3.6 TDV8

Publikuar: Sht 08 10:32
Shikime: 4
Land Rover Range Rover Sport

- 280.000km origjinale
- Motorri 3.6 TDV8
- Kambio automatike
- 4x4
- Interior lekure bezhe
- Tavan me hapese xhami
- Sedile me ngrohje para dhe mrapa
- Sedile elektrike dhe me memorje
- Fenere Bi-Xenon
- Sistem audio Harman Kardon
- Ganxhe per terheqje

Ne gjendje perfekte. Cdo sherbim i bere. Taksa + siguracion te paguara per 1 vit.

CMIMI: 7,900€ i diskutueshem

Nr cel: 0698356996
Përshkrimi i linkut

Exclusive Cars

Makinat me te mira ne treg me cmimet me konkuruese. Pranojme dhe porosi per makina dhe pjese kembimi.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Makinat me te mira ne treg me cmimet me konkuruese. Pranojme dhe porosi per makina dhe pjese kembimi.
Durres 0696568888
4
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0698356996

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione