Published: Gush 17 2018 09:22

SUPER OKAZION LANCIA 144000 km 2005

EUR

Published: Gush 17 09:22
Views: 9
Lancia Ypsilon -1.2 Benzine 8V - 144000 km - 2005

Cmimi : 3000 euro i diskutueshem
Kilometrazhi : 144000 km
Fuqia Motorike : 44 Kw (60 Hp)
Karburanti : Benzine
Konsumi : 5 l/100 km ( e kombinuar )
6 l/100 km ( ne qytet )
4.5 l/100 km ( jashte qytetit )
Kambio : Manuale
Viti i prodhimit : 2005
A/C : Kondicioner
Ngjyra : Pana me te kuqe

Aktualisht makina ndodhet ne Itali. Sic duket edhe ne foto ajo eshte ne gjendje te shkelqyer si nga jashte dhe nga brenda. Makines i jane bere te gjitha sherbimet ne menyre periodike. Ka vetem nje pronar dhe shitet per arsye mosperdorimi. Cmimi prej 3000 euro eshte pa dogane pasi ne mbulojme te gjitha kostot si te pagimit te dokumentacionit ne Itali dhe te transportit deri ne Durres.

Nr. kontakti : 0694575884
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
9
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

00355694575884

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information