Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 24 2023 08:54

LANCIA MUSA 1.3 NAFTE MANUAL

EUR

Publikuar: Sht 24 08:54
Shikime: 56
▶️MARKA............LANCIA
▶️MODELI............MUSA
▶️KAMIO...............MANUALE
▶️MOTORRI.........1.4 NAFTE
▶️VITI....................2006
▶️KM.....................187000
▶️KLIMA DICITALE.
▶️RADIO CD.
▶️KOMANDO NE TIMON.
▶️MBYLLJE QENDRORE
▶️PILOT AUTOMAT.
▶️SENSORE SHIU DHE MUZGU.
▶️XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
▶️4 PORTA.▶️2 CELSA
▶️DISQE ALUMINI
▶️DOGANE E PAGUAR.▶️SAPO ARDHUR
▶️MUNDESI NDERRIMI ME MAKINEN TUAJ.
▶️*MUNDESI FINANCIMI PE BLERJE ME KESTE PER TE GJITHA MAKINAT TONA*
/////KREDI ME INTERES ZERO//////
▶️NA VIZITONI NE:
▶️MERR JEP................ALB TREG
▶️FACEBOOK.............. ALBTREG
▶️INSTAGRAM.............ALB_TREG.
▶️Nr tel 0696860611
Përshkrimi i linkut

ALB TREG

ALB TREG  VAQARR TIRANE
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
56
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00355696860611

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione