Publikuar: Shk 28 2022 04:54

Lancia lybra 1.9 jtd nafte 1400 euro

EUR

Publikuar: Shk 28 04:54
Shikime: 3
Makina ne gjendje shume te mire pune.E pershtatshme per perdorim familjar dhe jo vetem.Perdorur nga nje person i vetem.Shume ekonomike.
Nuk ka nevoje per asnje sherbim urgjent.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355699767004

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione