FADROM HANOMAG 44 Gjermane

8 300 EUR

Shitet nga: BENZI 01 Maj 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Pukë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
KTM
Shitet fadrom hanamag 44 Gjermane , shitet per arsye mbyllje aktiviteti , ka disa vite pa e perdorur , ne gjendje pune dhe e fuqishme , per shume kontaktoni ne tel .
Cmimi :8300 i diskutushem kur tshifet nga afer .
Mund te telefononi edhe te ky nr :0675179266
BENZI
  Online
0692885939
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione