Shitet Kia Picanto Style

3 950 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Autoflash.al Dje 10:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Autoflash.al
Shitet Smart FourTwo 3 450 EUR
Shitet Honda CVR 4x4 4 200 EUR
Shitet Hyundai H1 Diesel 2.5 6 700 EUR
Shitet Audi A3 4 600 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Kia
Modeli
Picanto

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

Viti 2011
Benzine 1.0 (motorr me zinxhir)
Kambio manuale
Klima
147 mije km
Smart Key
Eco Dynamics System
Start/Stop
Xhama elektrike
Sedilje me ngrohje
Timoni me ngrohje
Pasqyrat elektrike me palosje
Radio, CD, MP3, USB, Aux etj.
Automjeti eshte ne gjendje te persosur motorike dhe xhenerike, shume ekonomike
E sapoardhur nga Zvicra
Me dogane te paguar (e pa targuar)
Cmimi i diskutueshem
Autoflash.al
Blejme dhe shesim automjete te perdorura: te cdo lloj marke, cdo vit prodhimi, likujdim cash Mundesi nderrimi
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
0673099730
Autoflash.al
0673099730
Leaflet
Autoflash.al
Shitet Kia Cee'd super ekonomike 3 900 EUR
Shitet Subaru Forester 4x4 4 600 EUR
Shitet Honda CVR 4x4 4 200 EUR
Shitet Hyundai Santa Fe 4x4 5 900 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione