Publikuar: Jan 02 2017 03:39

OKAZION KIA CARENS

EUR

Publikuar: Jan 02 03:39
Shikime: 5
Shitet Kia Carens 2.0 CRDI,Nafte ardhur nga Gjermania me dogane te paguar.Kamio manuale ne gjendje shume te mire teknike dhe xhenerike.Me ABS, ESP, SRS,me klima te ndare ne zona, me xhama elektrike,pasqyra elektrike dhe sensor parkimi mbrapa.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0673156952

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione