Njoftimet e kompanisë Publikuar: Mar 25 2023 10:44 Tani jeni duke parë: 1

KIA stinger AUTOMAT BENZIN+GAZ

EUR

Publikuar: Mar 25 10:44
Shikime: 3629
Tani jeni duke parë: 1
✅KIA stinger 3.6
✅benzin+GAZ fabrike
✅220mij km viti 2005
✅kamjo AUTOMATIKE
✅full opsion lekure
✅sendile me memorje
✅klima navigator CD dvd
✅timon DRRURI XENoN
✅makina esht shum ✅komode dhe ekonomike
✅letrrat deri 09/23-2024
✅cmimi 4900€ me letrra
✅nr cel 0693703020
Përshkrimi i linkut
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3629
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00355694749400

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione