Publikuar: Jan 06 2017 05:40

Makina eshte e sapo ardhur nga jasht

EUR

Publikuar: Jan 06 05:40
Shikime: 15
Makina eshte e sapo ardhur nga italia e perdorur nga nje person qe me 0 km momentalisht ka 91 mij km viti 15 12 2005 me dogan te paguar cilindrata 1000 kubik benxine me kondicioner xhama elektrik abs airban dhe per pasagjerin 2 celsa original super ne gjendje
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
15
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

003550662020044

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione