Publikuar: Maj 28 2023 10:32

KIA K7 3.0 Lpi

EUR

EUR
Publikuar: Maj 28 10:32
Shikime: 2
Shitet Kia K7 (Cadenza) 2015 super makine ne gjenje te ruajtur!!!! pa taks lluksi
Makina eshte 3.0 LPI dhe vetem gaz.
Ka 235hp(kuajfuqi) dhe eshte pa taks lluksi
Letrat e prera deri ne 2024
Disqe alumini 18 .
LED Headlights dhe stopat mbrapa LED.
Ka 70 mij kilometra .
Sodilie lekure me butona. Gjithashtu sodilja e shoferit dhe te pasagjereve para-mbrapa me ngrohje dhe timoni lekure me ngrohje.
Me navigator dhe ekran me prekje.
Kroskoti me qepje dhe dru.
Ndryshimi i ngjyrave te ambientit (Ambient lightning)
Komanda ne timon, cruice control.
Bluetooth, lexuesh CD, usb, aux.
Xhamat elektrike dhe pasqyrat ne ngrofje dhe mbyllje elektrike kur mbyllet makina dhe hapet. Eshte me sinjale te pasqyrat.
Xhamat e zinj me leter origjinale per 5 vjet.
Sensor parkimi para mbrapa, kamera mbrapa dhe sensor shiu.
Welcoming lights(Kur afrohesh ndizen dritat poshte dorezes se dyerve edhe hapen pasqyrat automatikisht)

Cmimi i diskutueshem
Per me shume info kontaktoni ne nr: +355674610109


TAG: Audi Q A, A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 A8 Q2 Q5 Q3 Q7 Q8 Allorad BMW f10 g30 F20 F01 530 535 525 XD 120 320 530 paket M 520 GT 535 530d 730 D 1 2 3 4 5 6 7 8 X1 X3, X4, X5, X6, x7, Pasat, Phaton, VW Bora Tiptronik Mazda Focus Ka b8 Kuga laptop Fiesta Mindeo Picasso x-Type s-Type Land Cruiser superB b7 Passat 3C, CC, GTD DSG Automatic seat ibiza altea leon ALFA ROMEO, CHEVORLET Fabia DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA Octavia Daewo ndrrim COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA automatik BRAVO SEICENTO 460 volvo 440 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament banese dy tre dhomeshe noteri banes qender kuqe pozicioni hapësire zyre lokal afarist bardha kompenzim hiri ordinance ndërrim sallon ondulimi qera kredi call keste tregetare centre studio banimi center + royal vg dardani tregtia bregu i diellit, veture vw qira ulpiane qafa rruga a b c nderrime posta pllac ndrrim afarizem parcele toke shtepi banim villa pushim shpi pushimore natyre vikendice vill vikendic druri shpi tok kompjuter CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW SHARAN t5 T4

TUAREG Golf Polo VIII IV VI VII, V, Tiguan, Avansuar Touareg, Touran 7 ulese, FERRARI LAND ROVER SPORT EVOQUE RANGE LAMBORGHINI LOTUS ROLLS ROYCE JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA Alfa Romeo Porsche Cayenne Panoram Hybrid Peugeot, Citroen DS4 DS5 c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota fiat nissan jaguar sier siera seat skoda saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo, Smart, MERCEDES BENZ S320 S350 S400 s450 S500 S ML E220 E250 e300 E350 ML320 ML500 CLS 550 500 350 320 63 EVO CLASS 190 200 230 220 200 A140 A160 A170 A180 a200 b200 B170 B180 B 200 C 180 C200 c220 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLS g GLK M3 M5 m8 M6 318 320 a cllas, Quattro, B clas C CDI Avantgarde Facelift, Pikap, Kombi Caddy, Pick Up, Reno, Renault, Clio, Megane, Fox, Laguna, Lupo, Talisman, Astra, m Packet, Opel, Insignia, Meriva, Zafira, Skoda Honda, Suzuki, Yamaha, Aprilia, Piaggio, Beverly, R1, R

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355674610109

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione