Publikuar: Gush 11 2022 01:40

Kerkoj BMW

Publikuar: Gush 11 01:40
Shikime: 1
Kerkoj BMW te modeleve:

Z3 i vitit 1995 - 2002 (Kabriolet ose Kupe)
Seria 3 e vitit 1990 - 2000 (Kupe ose Kabriolet, kodi i modelit eshte E36)
Gjithashtu jam ne kerkim te modeleve te tjera retro te BMW. (Vitet 80 - 2000)

Makinat i dua per qejf per xhiro fundjavash. Jam nje adhurues i madh i BMW te kesaj periudhe kohore. Nuk I dua urgjent por ju lutem me njoftoni per ofertat tuaja qe te dij se ne shqiperi ka treg per keto makina.

Preferohen te jene ne gjendje te mire dhe me dokumentacion te rregullt. preferohen te jene ne gjendjen OEM (Stock) sa me te mire. Benzine ose Nafte nuk ka problem, por ju lutem te mos kene punuar kurre me gaz. Sidomos te mos jene me timon anglez.

Nuk I kerkoj urgjent , por ju lutem me shkruani ne WP te numri vetem pasi jam ne pune. Çmimet jane te diskutueshme midis nesh.
Faleminderit!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione