💥 OKAZION JEEP GRAND CHEROKEE AUTOMAT 2007

7 300 EUR

Shitet nga: Redi Dje 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Jeep
Shitet Jeep Grand Cherokee! Okazion💥
📌Viti i prodhimit: 2007
📌Motori: 3.0 nafte (pa takse luksi)
📌Kambio: Automatike
📌Kilometra: 228.000 origjinale
📁Opsionet shtese: Full Option! Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe mekanike.Shume e paster brenda dhe jashte. CD Player me 6 disqe,klima bi-zonale,pasqyra me palosje,disqe alumini,goma 90%,komanda ne timon,navigator i madh,cruise control (pilot automatik), sensor parkimi,sedilje elektrike, tapiceri lekure, xhama te zinj origjinal !
📁Letrat te paguara per 1 vit!
☎️Per interesime kontaktoni ne nr: 0699262146
Cmimi i diskutueshem!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione