Publikuar: Korr 28 2022 05:43

Jeep Wrangler

Publikuar: Korr 28 05:43
Shikime: 412
📌 Shitet&Nderrohet Jeep Wrangler Viti 2009
3.8 Gaz+Benzine
📌150 Mij Km Origjinale
📌 Kambio Manuale
📌 12 Cm Me I Lart Se Modeli Normal
📌 Fenelina Dhe Drita led Te Modelit Ri
📌 Makina Posedon Limitator Shpejtesie Sallon Lekure ,
📌 Kroskot Waterproof
📌 Disqe Te Reja Me Goma Per Terrene Malore
📌 4x4 Me 4 Pozicione
📌 Maskarin Angry Bird
📌 Pedana Hekuri
📌 Letra Te Paguara
📌 Hapje Mbyllje Qendrore
📌 Xhama Te Zinj E Plot Opsione Te Tjera
📌 Makina Zbulohet , Behet Kabrio sic shihet ne foto
Makina Ndodhet Ne Tirane
Cmimi I Diskutueshem
Mundesi ndrrimi
Nr Cel&Whatsapp:+355682049820
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
412
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682049820

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione