Publikuar: Qer 10 2022 02:11

Jeep Wrangler Sahara Viti 12/2013 3.6 benzine (behet 100% me

EUR

Publikuar: Qer 10 02:11
Shikime: 529
Jeep Wrangler Sahara Viti 12/2013 3.6 benzine (behet 100% me gas me 700€)

xxx Shitet/Nderrohet Jeep Wrangler Kambio Manuale 6 Marshe. Makina eshte ne super gjendje motorrike dhe xhenerike. Shum I paster. Full Opsion.
*Sway Bar release per terren shkembor.
*Goma 35 per terren te veshtir dhe disqe te reja 21 Inch
*Fener, drita mjergulle dhe stopa LED.
*Maskarino angry bird *Serdile te veshura me lekur.
*Ridoto me 4 pozicione.
*Kondicioner
*Behet e zbulueshme kabrio.
Sherbime te bera si vaj filtra, ferrota para mbrapa, gomina.
*Cmimi 14500€
*Mundesi nderrimi. Whatsapp +355 677117777
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
529
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 62630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

067711777

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione