Publikuar: Gush 07 2022 11:33

Jeep Wrangler Sahara Unlimited Kabrio 3.8 Benzin-Gaz

EUR

Publikuar: Gush 07 11:33
Shikime: 1187
✅Jeep Wrangler Sahara Unlimited Kabrio 3.8 V6 Benzin-Gaz BRC Shenuar ne leje qarkullimi, prodhuar ne vitin 2009 me 200.000 km origjinale, E Targuar me dokumenta te paguara deri ne 2023, certifikat per xhamat e zinj te perparm te paguar per 5 vjet . Mjeti eshte ne gjendje PERFEKTE , me shum pjes konsumi te reja .............kambjo Automatike tronic, 4WD Low Range, Xhama te zinj origjinal ,Klima, Disqe alumini 18 me goma good year AT, Tavan I montueshem shume thjeshte per 10 min,Shkall, Fener dhe stopa me led, ganxhe per rimorkjo, etj..................................Cmimi 14.900€
Per pyetje, foto, dhe informacion shtese kontaktoni ne numrin e cel: 00355682030123 dhe whatsApp, Na vizitoni ne faqen tone ne Insta: auto_star_eno , Faleminderit.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1187
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682030123

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione