Publikuar: Korr 21 2022 02:24

Jeep Wrangler Rubicon 2015

Publikuar: Korr 21 02:24
Shikime: 1661
✅Jeep Wrangler Rubicon
✅Kambio automatike
✅Viti Prodhimit:2015
✅Kilometra: 77.000 Origjinale
✅Fuqia Motorrike: 3.6 Benzin + Gaz
✅Impjanti Gazit i sapo montuar tek Lovato
✅Ekran te madh
✅Amortizator FALCON te sapo vendosur
✅Diferenciale me bllokazh para mbrapa
✅Xhama te zinj origjinal
✅Dyert dhe tavani i cmontohen
✅Sendilje Lekure
✅Organell
✅Parakolp+Mbrapakolp hekuri
✅parafranga+mbrapafranga hekuri
✅Komplet i modifikuar per Off-Road
✅Makina ka shum opsione te tjera Full option per modelin e tij
Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike.. e gatshme per cdo lloje prove
autoal
Nr cel: 0682007741
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1661
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione