Publikuar: Gush 09 2022 03:02

Jeep wrangler rubicon 2010

Publikuar: Gush 09 03:02
Shikime: 1507
✅Jeep Wrangler Rubicon
✅Kambio manual
✅Viti Prodhimit:2010
✅Fuqia Motorrike: 3.8benzkn
✅Ekran te madh
✅Amortizator FOxX te sapo vendosur
✅Diferenciale me bllokazh para mbrapa
✅Xhama te zinj origjinal
✅Dyert dhe tavani i cmontohen
✅Organell
✅Parakolp+Mbrapakolp hekuri
✅parafranga+mbrapafranga hekuri
✅Komplet i modifikuar per Off-Road
✅Makina ka shum opsione te tjera Full option per modelin e tij
Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike.. e gatshme per cdo lloje prove
autoal
Nr cel: 00355682007741
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1507
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682007741

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione