Publikuar: Qer 29 2022 05:20

Jeep Wrangler 3.8 Benzine/Gas

Publikuar: Qer 29 05:20
Shikime: 1045
Viti 2011 e ardhur ne 2022! Dogane e paguar.
Sallon lekure.
Sedile me ngrohje.
Ganxhe per rimorkio
Gomat e reja
Siguracion KASKO
Xhama te zinj origjinal, dhe ato perpara te vendosur edhe ne leje qarkullimi per 5 vite.
Taksa e lluksit e paguar per 5 vite.
Fenerat & stopat full LED origjinale.
Baxha totalisht e levizshme dhe mund te behet e gjitha kabrio.
Ndezje me pult nga jasht.
Sherbimet: vaj, filtra, frena te sapobera.
Izofix per segiolino.
Impianti i gasit LOVATO i montuar viti 2022, bombula e mbuluar me tapiceri.
Shume e paster dhe e mbajtur, e pa goditur dhe pa gervishtur! 2 celsa.
Ekonomike: 10-11 litra gas per 100km Autostrade
Me Targa dhe cdo takse apo dokumentacion te kryer, gati per udhetim!
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1045
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0695834510

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione