Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 18 2022 05:45

Jeep Wrangler 3.8 Benzin-Gaz Automat -08

EUR

Publikuar: Gush 18 05:45
Shikime: 2907
Jeep Wrangler 3.8 Benzine , Viti Prodhimit 2008 , me 160.000 km ,sallon cope , kamio Automat ,(kabrio) , pedana ansore , xhama te zinj origjinal , cd player , kompjuter bordi , , hapje mbyllje qendore , feneret kseno bi kseno , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike... Cmimi i diskutushem ose nderrohet Cel—0682036363—Viber—WhatsApp— Facebook—Erjon Auto Instagram—ErjonAuto Përshkrimi i linkut

Erjon Auto

Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja.
2907
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682036363

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione