Publikuar: Nën 21 2022 02:37

Jeep Wrangler 2012 AUTOMAT

EUR

Publikuar: Nën 21 02:37
Shikime: 13
Shitet/Nderrohet Jeep Wrangler viti 2012 3.6 benzine (behet 100% me gas me 700€)
Kambio automatike. Makina eshte ne super gjendje motorrike dhe xhenerike. Shum I paster. Full Opsion me pjese ekstra.
*Lift kit Rough Country 2.5inch.
*Goma te reja per terren te veshtir dhe disqe te reja Rockstar
*Navi i madh me touch,Aux, Usb.
*LED bar
*Fener, drita mjergulle dhe stopa LED.
*Ridoto me 4 pozicione.
*Pajisje per kontorollin e pedalit gazit (Pedal response controller) Ndezje me pult na jasht.
*Kondicioner
*Behet e zbulueshme kabrio.
Cmimi 18500€ I DIKSKUTUSHEM***
Mundesi nderrimi.
Cel/Whatsapp +355675416006
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
13
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355675416006

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione