Publikuar: Korr 27 2022 09:43

Jeep Patriot 2011 benzine gas

EUR

Publikuar: Korr 27 09:43
Shikime: 905
🇺🇸 🇺🇸 🇺🇸
📍Jeep Patriot
⚙️Automatike 4x4
⛽️ 2.4 benzine/gas
📅 Viti 2011
📖 Tapiceri lekure eleketrike me ngrohje dhe fryerje
-Navigator i madh
-Full audio system
-Baxha xhama
-Pasqyra elektrike me ngrohje
-Xhama elektrike,te zinje mbrapa origjinal
-Goma michelin 80%
💥 Version full
Mundesi nderrimi
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
905
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355693748488

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione