Publikuar: Mar 22 2023 02:05

JEEP GRAND CHEROKEE SUMMIT 3.0 Diesel

EUR

Publikuar: Mar 22 02:05
Shikime: 1423
Jeep Grand Cherokee Summit
3.0 ECO diesel 250 kuaj fuqi,
8g tronic, viti 12/2014, me 184 mij km.
Jeepi permban te gjithe opsionet e mundshme.
-Sendilje elektrike me memorie dhe ngrohje/ftohje para dhe mbrapa
-Timon druri elektrik me ngrohje.
-Erresim pasqyrash me buton dhe me palosje.
-Kambio automatike 8-g me marshe F1 ne timon
-Amortizim me jastik ajri (ulje-ngritje me buton).
-Tavan i veshur me kamosh dhe panoramik.
- Xhamat e pare dopio per te bllokuar zhurmen e jashtme dhe te zinj me leje 5 vjecare.
-Impjant muzike boston
-Ekran digital touchscreen
-Navigator, Bluetooth, sensore 360° dhe kamer parkimi.
-Start-stop ndezje me gisht.
-Fenere xenon qe kthehen sipas timonit.
-Bagazh me buton dhe ganxhe elektrike.
-Detektor radaresh dhe kamerash shpejtesie.
-Adaptive cruise control (ndjek makinen para me autonomi)
Cdo sherbim i bere ne kohen e vet dhe taksat e paguara per 1 vit
Makina ne gjendje perfekte nuk ka nevoje per asgje.

Shitet okazion pasi kam blere tjeter
Makina nuk nderrohet
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Tag: MERCEDES BENZ S320 S350 S400 S500 S63 E220 E250 E350 Ml320 Ml500 CLS 550 500 350 320 63 EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw Nderrim audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION Tagg:tiguan.laptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp MERCEDES 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 Gl Glk ML 270 ML 320 ML 420 CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www FORD FIESTA FOCUS arsen GALAXY MONDEO TRANSIT HONDA ACORD CIVIV A A gjip HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70 TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA ff PEUGEOT 206 306 307 406 x3 ,Kamion,Auto, w163, w164, w166, w140, w168, w210, w211 w212 w220
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1423
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355692059401

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione