Publikuar: Gush 16 2022 05:25

Jeep Grand Cheroke Limited 4x4

EUR

Publikuar: Gush 16 05:25
Shikime: 565
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike xhenerike dhe estetike..makina esht blere vet ne zvicer me 170 mij km ...aktualisht ka 200 mij ... pasqyra me palosje ,sesor shiu ,sensor parkimi ,sendilje me ngrohje dhe shum opsione te tjera..makina mund te kontrrollohet ku te deshironi.. ka motorr 3.0 Nafte pa taks luksi..xhamat e zinj oregjinal .4 gomat e reja dhe vaj filtra ferrota te saponderruara .. ky model ka motorr dhe kambio te prodhuar nga Mercedes Benz..cmimi diskutushem vetem pasi te shihet makina nga afer.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
565
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694786044

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione