shitet ose nrohet

3 700 EUR

4 600 EUR

Shitet nga: luli 10 Maj 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Jeep
Modeli
Compass
shitet ose nrrohet makina jep naft dhe hidrogjen makina asht e mbajtun shum mir 4×4 makina asht shum ekonomike per ma shum in kontaktoni ne te
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione