Publikuar: Qer 07 2022 12:00

Jeep Wrangler

EUR

Publikuar: Qer 07 12:00
Shikime: 599
Jeep Wrangler
Viti 2010
3.8 benzine/gaz(i sapo montuar)
I pa aksidentuar
Gjendje perfekte
Kamjo manuale
Goma e reja
I cmomntueshem totalisht(cabrio)
Disponon mbulese dimerore dhe verore
Dogane e paguar,gati per targa
E gatshme per cdo lloje prove
(Vetem shitet)
17.000€
☎️ 0695622343
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
599
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0695622343

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione