Publikuar: Gush 01 2022 08:54

Jeep Cherokee 4x4

EUR

Publikuar: Gush 01 08:54
Shikime: 799
Jeep Cherokee 3.7L benzin + gas, 4x4 viti 2004
kambio Automaike, sendilje meshin, ganxh rimorkimi, navi orgjinal butona ne timon,
Makina eshte full dhe e vecant ne llojin e vet, e pershtacme per terrene te veshtira, shume e bukur dhe e sigurt. makin per ata qe ja din vleren

cmimi 4800 euro
Tel 069 63 27 817
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
799
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696327817

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione