Publikuar: Jan 20 2023 06:50

Jepp 4x4 Grand Cherokee

EUR

Publikuar: Jan 20 06:50
Shikime: 2
🚙 Modeli : SUV/ Fuoristrad 4x4 Look 2010
💺 Porta : 5 porta / 4+1
⛽ Karburanti : Nafte / Diesel
🕹 Kambio : Automat 5 gears / tiptronic (Mercedes-Benz)
📼 Motorri : motorr V6 ( Mercdeces-Benz ) 218 KW(kuaj) oregjinal Fabrike. Ky model Jeppi esht prodhuar nga Mercedes Benz.Cdo gje esht Oregjinal Fabrike dhe jo e modifikuar per ata qe skane informacion.
📼 Cilindrata : 2897 cm (pa taks luksi)
📼 Turbo : 510 NM , 1600 xhiro/min
📼 Transmisioni : Intergral 4 Low Force(fuqi ne cdo gome)
⛽ Serbratori : 78 Litra
🧳 Bagazhi : Kapacitet 2.5 meter kub + mbulese
🚦Pesha makines : 2244 KG
🚦Lartesia makines : 1.74 metra + zgara siper
⛽ Konsumi : 7.5-8 litra/100km kombinuar
🌑 Disqet : R18 Alumini oregjinale Jeep me 4 goma te reja 4 stinet
🌑 Xhamat : Pas te zinj oregjinal Fabrike
🌑 Letrat : Siguracion Mars 2023,taksat maj 2023,kolaudimi 2 vjet
🌑Ridoto 4x4 me kohë të plotë,super fuqi ne cdo gome (Quadra-Drive II NV245, ndarja e çift rrotullues 48/52, e hapur me diferencialin elektronik të rrëshqitjes së kufizuar, modaliteti i kyçur plotësisht në xhiro të ulët 4-Low, Diferenciale me rrëshqitje të kufizuar elektronike përpara dhe pas).Aktivizohet dhe caktivizohet me nje leve te vogel tek marshi.
🌑 Tapiceria: Lekure Gri me qepje,shume e paster,sendilje me ngrohje Fryrje cfryrje Memory, Klima me 2 Zona,pasqyra antiverbuese + kamer rregjistruese 2 Gb,pasqyra me palosje, Timon me komanda funksional 100% + Kruise Control.
🌑 Historiku : Makina eshte blere ne zvicer me 170.000 km ,perdorur 6 muaj ne Itali dhe 7 muaj ne Shqiperi,aktualisht Ka 200.000 Km te verifikueshme,Te gjitha sherbimet Vaji Filtra dhe 4 gomat e reja te bera ne gusht 2022 .Shitet ose nderrohet + - DIFERENCEN sipas tregut .
🌑 Vetem telefonata Serjoze ju lutem. Makina eshte ne super gjendje.
🌑 Cmimi : 6800 Euro edhe diskutohet vetem pasi makina te shikohet nga afer.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

06982088763
Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione