Njoftimet e kompanisë Publikuar: Tet 25 2022 09:14

Jeep Compass NightEagle

EUR

Publikuar: Tet 25 09:14
Shikime: 3
2019 Jeep Compass
Nighteagle

Location
Miami, Florida

Year 2019

Make Jeep

Model Compass

Trim Nighteagle

Engine 2.4L I4

Drivetrain AWD

Transmission 9-Speed Automatic

Cylinders 4 Cylinders

Emissions Euro Stage 6b Emissions

Mileage 1,104 Mi (1,777 Km)

Body Type SUV

Fuel Type Gas

LHD/RHD LHD

Title Type MSO For Export Only

Incoterms Ex-Works

Location Miami, Florida

Interior Color Black

Exterior Color Grey

vetem profesioniste


Preferoj kontaktin me whatsupp
kujdes
jo telefonata qe kerkojne ulje cmimi


Ju lutem vetem profesioniste
Mos hezitoni te kontaktoni per me shume informacion
Kemi edhe shume modele te tjera me 0-KM dhe zbritje nga 30% deri 50%

Shenim:
Ne rast se jeni individ i cili ju pelqen ky mjet ju lutem me kontaktoni me emer mbiemer ne whatsapp tju bejme me dije emrat e koncesionareve qe furnizojme dhe mund te merrni kete mjet me financim tek concesionari qe deshironi nga lista.

Cdo individ apo kompani do te jete subjekt i nje
INTERNATIONAL LEGAL BACKGROUND CHECK
perpara se te marri informacion tekniko specifik apo proforma invoice per cfare do lloj mjeti.
Përshkrimi i linkut
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione