Publikuar: Gush 18 2023 11:27

jeep 4x4 grand cherokee 3.7

EUR

Publikuar: Gush 18 11:27
Shikime: 1
📌Shitet/Nderrohet :Jeep Grand Cherokee WK
📌Viti i prodhimit :2005
📌Motorri : 3.7L V6
📌Karburanti :GAZ/Benxin
📌Kambio :Automatke
📌Kilometra :160.000 km
📌Tapiceri : Gri (Rrobe
📌 Fenere : Xeno
📌Impiant Gazi: Lovato 6 cil bombul 78L
📌Numri celularit:0682016885
📌Vendodhja :Tirane

TAKSAT DHE LETRAT TE SAPOPRERA
18 korrik 2023 deri ne Korrik 2024
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682016885

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione