Publikuar: Gush 17 2023 12:42

Shitet Jeep Compass benxin gaz 2011 6800€ okazion

EUR

Publikuar: Gush 17 12:42
Shikime: 2
🚘 𝙈𝙖𝙧𝙠𝙖 : Jeep Compass
📆 𝙑𝙞𝙩𝙞: 2011
🚀 𝙈𝙤𝙩𝙤𝙧𝙧: 2.4 L 4x4
⛽ 𝙆𝙖𝙧𝙗𝙪𝙧𝙖𝙣𝙩𝙞: Benzine -Gaz
®️ 𝙆𝙖𝙢𝙗𝙞𝙤: Manual5+1
📶 𝙆𝙢: 174’000 Km
📍𝙑𝙚𝙣𝙙𝙣𝙙𝙤𝙙𝙝𝙟𝙖: Durrës
💰 Çmimi 7500€
📲 𝘾𝙚𝙡: 0675478981
🗂𝙄𝙣𝙛𝙤𝙧𝙢𝙖𝙘𝙞𝙤𝙣𝙚 𝙨𝙝𝙩𝙚𝙨𝙚👇🏼

Makina eshte 100% me gaz, impjanti i montuar me vlere 700€ me garanci 5 vjet .Eshte shume ekonomike dhe ben me 1000 leke 160 km !
E pershtatshme per qytet dhe fshat pasi eshte 4X4
Versioni limitet 70 Anniversary
Makina eshte ne gjendje shume te mire mekanike dhe xhenerike me te gjitha sherbimet e kryera ne kohe.
Makina eshte e targuar me dokumentat taksa + siguracion te paguara.Ju lutem vetem telefonata serioze jo nderrime .

Gati për çdo provë apo kontroll
Tel 0675478981
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0675478981

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione