Shitet Jaguar xj.6 benzin/gaz

4 500 EUR

Shitet nga: Irdi 20 Sht 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
Blu
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Jaguar
Modeli
XJ6
Shitet jaguar motorr 4000 benzin gaz gjendje perfekte motottike dhe xhenerike dhe shum e paster brenda dhe jasht me letra . Cmimi 4500€ i diskitueshem. Tel 0674078876
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione