JAGUARbXJ 6 ■■>AUTO -RUBIN

6 300 EUR

Shitet nga: MANDI 21 Mar 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Jaguar
Modeli
XJ6

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

MaKINA SAPO ARDHUR ME DOGANE
CILINDRATA 3.o BENZiNE
ME IMPJANT GAZI
SEDIlE LEKURE
NAVIGATOR I MaDH
TV CD ESP KoMANDO NE TIMON
SENSOR PARKIMI
185 000KM
lIBER SERVISi

069 53 12 976

067 6000 107 PJES MAKINASH TE PERDORuRA GJENInTEK nE
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione