Publikuar: Gush 15 2016 05:49

Jaguar X-Type 2.5 benxin gaz kamje automatike -02

EUR

Publikuar: Gush 15 05:49
Shikime: 10
Makina po ben 12 muaj qe ka arrdhur ne shqiperi letrat per nje vit tani te rinovuara, eshte me letra te bera dhe te gjitha sherbimet te bera tani ne gushte me vaje, filtra, vaj kamje... ipjant gazi i ber ne itali shkruajtur dhe ne librez, impjanti gaz eshe i cilsis se pare LANDI RENZO , bombla eshte montuar te vendi i gomes rezerv(50L)... Makinen e perdor babi...(SKA ASNJE PROBLEM ME KAMJEN, SE SHUME VETA PYESIN A KA PROBLEM KAMJA, ME GARANCI, TRE VJET QE E KAM PERDORUR NE ITALI E NJE VIT NE SHQIPERI, FJAL PER KAMJEN KETU NE SHQIPERI PO DIGJOJ!!!) Eshte 4x4 ne gjendje shume te mir motorrike dhe te jashtme dhe pjesa e brendshme eshte ne lekur bezh dhe punim druri...makinen mund ta shikoni dhe ta provoni kur te doni, Cmimi i diskutushem mund te me kontaktoni kur te doni.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
10
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355699955667

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione