Published: Gush 28 2019 02:38

Jaguar XF 3.0 DS (stealth edition .275 kuaj fuqi)

EUR

EUR
Published: Gush 28 02:38
Views: 12
Shes per arsye mosperdorimi Jaguar XF 3.0 DS (stealth edition, 275 kuaj fuqi). Makina eshte e vitit 2010, me motorr nafte. Eshte ne gjendje shume te mire per cfaredo lloje prove. Makines sapo i eshte nderruar komplet vaji dhe filtrat, disqet e frenave perpara dhe mbrapa jane te reja te markes BREBO. Makina eshte e paisur me sensor parkimi te shfaqura ne bord, dritash, shiu, navigator, sedile elektrike me ngrohje. Dritat ne kroskot jane tac skrin qe hapen me gisht. Pasqyra elektrike. Makina eshte me kamio automatike dhe me versionin e marshave tek timoni, e paisur dhe me opsionin e garave. Drita ke pasqyrat kur kthehet ndizen sipas ktheses. Te gjitha ful opsion.
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
12
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information