shes ose nderroj

11 000 EUR

Shitet nga: ilir 05 Gush 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Jaguar
Modeli
XJ8
jaguar xj8 4000 benzine(mundesi montim impjant gazi) i sapo restauruar totalisht si per nga pjeset motorike xhenerike dhe komplet tapiceri te re. hyre ne shkurt ne shqiperi por i pa perdorur pasi ka qene ne restaurim. letra te paguara deri ne shkuet te 2017. shitet ose nderrohet. nderrimi me para plus bdonje motorr,, motorri jo model i shtrire. nr cel: 0693375175. Liri.( cmimi trajtushem)
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione