Jaguar xj6 4.2 executive sport Benzin + gpl

8 500 EUR

Shitet nga: ARTI 21 Mar 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Jaguar
Modeli
XJ6

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet Carfax

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

NE GJENDJE TE SHKELQUER ME CDO GJE ORIGJINALE.
JAGUAR XJ6 4.2 SPORTI EKZEKUTIV 6 CILINDRA
BENZIN + GPL
BRENDA LEKURE COLOR KREM

4 dritare elektrike
klimë
Rregullimi i sediljes elektrike
Pasqyra anësore elektrike
Timoni në lëkurë + Radica
radio + cd
Kompjuter në bord
ABS
Airbag shoferit
airbag ajri pasagjerësh
Bllokimi qendror
Kontroll automatik i diferencialit
ESP
ISOFIX
Timon hidraulik .....
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione