jaguar okazion imjant gazi

3 400 EUR

Shitet nga: brajan 19 Shk 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Jaguar
Modeli
XJ6

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet Carfax

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

Makina eshte shum e paster me imjant gazi nkok pistoni 1200 euro boje me nuace te bukur shum e vecant motorr 3000cc full!!! ME KA DJEGUR MOTORR PARA 3 DITESH DHE PER TJA NDRRUAR KAM PYETUR DHE SHKON 800 MIJLEK !!!PER TI SHITUR KET QE KA PER ALUMIN SHKON 300 MIJLEK PO NUK KAM KOH TE MEREM ME KET PUN. letra te pagume per 1 vit.viti prodhimit 2004
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione