Infiniti M35 Gaz - Benzin, Super Full Opsion....

7 200 EUR

Shitet nga: Infinti 08 Shk 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
Blu
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Infiniti
Modeli
M35

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

Shitet Infiniti M35 super full, viti 2006, motorr 3.5 Gaz - Benzin, i shenuar ne leje qarkullimi, impianti i gazit eshte akoma brenda garancis. Makina eshte super full, disponon: kambio automat, klima auto, ndezje start- stop, keyless go, navi, dvd, mp3, bagazhier, timon me merorie, sedilje elektrike me memorie , baxha panoramike, sistem audio bose, kamera parkimi, sallon lekure shume i paster, sedilje ngrohje + ftohje, komanda ne timon, disqe alumini 17*, goma 80% etj... Infiniti eshte pjese e markes Nissan dhe te gjitha pjeset xhenerike e motorrike i ka te Nissanit. Makina eshte mbajtur per qejf, nuk ka nevoj per fjal, ne gjendje perfekte motorrike, xhenerike si dhe estetike, me te gjitha sherbimet e kryera, e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj. Mund te ndrrohet edhe me ndonje makin tjeter....
Cel: 0697351900
Infinti
 
0697351900
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione