Publikuar: Mar 03 2023 10:21

SHITET / NDERROHET Apartament Astir +Dif - Hyundai Santa2018

EUR

Publikuar: Mar 03 10:21
Shikime: 1410
●Nderrohet Me Apartament ose Tok + diferec --?Hyundai Santa Fe 2018 .● Motorri 2.4 Nafte ●.Ka 29 mij KM , , Me Ndrrim Ka Cmim TJeter .Ne gjendje perfekte ,●Full Options viti - me Black Look me 4 vjet garanci tek Hyundai●. Kamera 360 , Sedile me memorie dhe me ngrohje ftohje para mbrapa ,● Full Panorama , Harta shfaqet ne kroskot dhe tek ekrani timonit , ● NR:0692088323
➜ Sdile Lekure elektrike ngrohje ftohje me memorie pozicioni
➜Harta tek ekrani timonit dhe tek ekrani kroskotit sebashku me update
➜Full Panoramike
➜Goma katerstinet dhe gome rezerv
➜Gjendja 10_10
➜Motorri 2.4 Nafte
➜Hapje dhe mbyllje me butonin e dorezes
➜Full Option
➜ETJ
•••••••••••••••••••••
ambient me qera , ambient ne shitje dyqan me qera dyqan ne shitje , dhome hyrje ambient pallat godine vile , shtepiake arredime ndertime ndertesa tulla ambient me qera ambient ne shitje shtepi ne zonen e astirit myslymshyrit bllok ambient myslym shyri unaza re medrese qera qira shitet familje komoditet abazhur kolltuk kend televizor tv sony dj ballkon palester dyqan ambient zyre familjar vjetore pesvjecare veshje kondicioner apartament ne qender , apartament ne pallat te ri apartament ne zone te banuar apartament ne zone te mire apartament 1+1 apartament 2+1 apartament 3+1 garazh vile pist vrapimi , pallat i ri ambient ne kompleks pallatesh, pishine apartament i mobiluar afer qendres , apartament me te gjitha kushtet me qira per familjar , apartament me qera per familjar , apartament 100m larg pallatit me shigjeta , apartament tek vorri bomit , apartament tek kompleksi ne astir , apartament ne bllok , dyqan ne zone te mire , dyqan ne pallat te ri , dyqan i sapo perfunduar , okazion shitet dyqan ne zone shume te mire , dyqan ne rruge kryesore , shitet dyqan ne rruge kryesore ,c63 investim s class 2018 2019 2020 2021 s class r8 audi a8 audi s8 range rove range velar evoque sport autobigraphy g class escalade bitcoin forex call center trade property properly opportunity tirane rruga kryesor apartamente buze rruges dyqane buze rruges dyqan ne myslym shyr dyqan tek blloku okazion rruga qemal stafa mujo ulqinjaku medreseja eduart mano rruga e durresit rruga e kavajes unaza tiranes medreseja rotondoja astiri globi qendra sheshi skenderbej sheshi nene tereza juvenilja sauk tegu rolling hills queens park long hill vila tre kate kater kate dy kullat etc pallati me shigjeta Bulevardi ‘Dëshmorët e Kombit Ish-Blloku Parku i Aviacionit zona e Farkës ne qender te tiranes , dyqan tek medreseja , dyqan tek blloku , dyqane tek myslym shyri , dyqan prane rruges myslym shyri , dyqan i mobiluar , dyqan ne shitje dhe i dhene me qera , shitet ambient per zyra , dyqan , ambient , i , perdorur , per , zyra , dyqan 100 meter larg pazarit ri , dyqan afer xhamise se tiranes dyqani shitet okazion
• dalje ktyesore shqiperi durres tirane rrogozhin fier lac lushnje levan maqedoni kitare dollap bufe krevat derë der dormeo frigorifer kuzhin sob poc drit furr tav zgar tavolin televizor piktur portret meter katror ambiente okazione shitje blerje qera perdita ballkon verand papafingo verand garazh bagash gazonjere hyrje ambient 1+1 2+1 3+1 4+1 dy dhoma nji kuzhin tualet fasad parket xhama inox ndertime
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1410
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692088323

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione