Publikuar: Mar 03 2023 03:03

HYUNDAI SANTA FE 2.2 CRDI AUTOMAT 2010

EUR

EUR
Publikuar: Mar 03 03:03
Shikime: 655
HYUNDAI SANTA FE 2.2 NAFT,VITI 2010,KAMBJO AUTOMATIKE,KLIMATRONIK BI ZONA,KOMPJUTER BORDI,KOMANDA NE TIMON,SERDILJE LEKURE ELEKTRIKE ME NGROHJE DHE FTOHJE,BLUTOOTH,AUX,USB,IPAD,XHAMA TE ZI ORIGJINAL NGA FABRIKA,GOMA 100% TE REJA.
Makines i jane bere te gjitha sherbimet nuk ka nevoj per asnje gje,ne gjendje shume te mire
CMIMI I PA DISKUTUSHEM
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
655
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0699188493

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione