Publikuar: Mar 29 2023 12:34

Hyundai grandeur Vetem gaz fabrike

Publikuar: Mar 29 12:34
Shikime: 1890
Hyundai Grandeur 2017

Motorr 300HG 2999pa taks lluksi
250hp
Ndjezje start stop
Haple mbyllje te dyerve me gisht
Bagazh inteligjent hapet vet kur afrohesh
Dritat led kseno bikseno fabrike
Navigator
Snsor para mbrapa plus kamer
Sendilet elektrike plus fryrje cfryrje
Sendilet para dhe mbrapa me ngrofje
Timon me ngrofje
Cruise pilot automatik rritje shpejtesie me + ulje shpejtesie me -
Tavan xhami panoramik
Pasqyrat me palosje plus ngrofje
Xhamat e zi me certifikat per 5 vjet
Disqe sportive r19 tkromume
Eco normal sport sport+
kamjo automatike plus tip tronic

CEL : 069 53 63 301
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1890
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0695363301

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione