Publikuar: Qer 09 2023 02:02

HYUNDAI SANTA FE OKAZION

EUR

Publikuar: Qer 09 02:02
Shikime: 113
📂Marka : HYUNDAI
📂Modeli: SANTA FE
📂Viti: 2018
📂Motorri: 2.2 CRDI
📂L.Djegse : NAFT ( diesel )
📂KM: 170.525 ( te certefikuara )
📂Kambio: AUTOMATIKE
📁Opsjonet :
📁START / STOP
📁4WD (4 X 4)
📁SPORT ( Xpossible )
📁Key Less Go
📁Komand ne Timon
📁Timoni me Ngrohje
📁Drive Mode
📁Kontroll ne Vizat e Bardha
📁Fiket ne Trafik ( automat A )
📁Marsha F1 ( ne timon )
📁Sallon Lekur ( ngjyr e zeze )
📁Ngrohje / Sendiliesh / Para / Mbrapa
📁LED INTERIO ( ambjenti led brenda )
📁Full Panoramik / tavan xhami
📁Navigator / MAP
📁Xhama te zinj mbrapa
📁Klima Tronic ( 4 zona )
📁Stopa Led
📁Dritat Xenon Bi-Xenon
📁Hold system.
📁Sensor drite+shiu.
📁Pasqyra elektrike.
📁Pasqyra me tharje.
📁Kamera Parkimi
📁Sensor Parkimi ( para - mbrapa )
📁DVD CD , MP3 , AUX , BLUETOOTH
📁Audio stream INFINITY
📁Telefon
📁Tempomat Shpejtesie
📁Sensor Shiu
📁Off Road
📁2 Celsa
📁Disqe Alumini
📁Gomat 95%
📂MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE
📂SHUME E PASTER BRENDA & JASHT
📁ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA

🆘Makina eshte e gateshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
🆘Shoqerohet bashk me Garanci Motorrike dhe Kambjo

📂CMIMI OKAZION: 23.000 € ( I DISKUTUESHEM & MUNDESI NDERRIMI )

ℹ️Për më shum informacion kontaktoni ne NR Tel☎️: 0685605840
✳️WhatsApp: 0699984999
🚘📍 LUSHNJE ( vendodhja makines )
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
113
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0685605840

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione