Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 26 2023 03:32

OKAZION!!!! HYUNDAI GRANDEUR HG 3.0 LPG 2011

EUR

Publikuar: Sht 26 03:32
Shikime: 16
Shitet Hyundai Grandeur HG 300 LPI viti 2011, kambio automatike, 227000 km origjinale, timon gjysem dru gjysem lekure me ngrohje, komanda ne timon, cruise control, sedilje me ngrohje dhe ftohje, sensore parkimi para dhe mbrapa, frena dore elektrike, auto hold, START & STOP, KEY LESS AND GO, pasqyra eletrike me palosje, ECOdrive, DVD, BLUETOOTH,USB, AUX, CD, RADIO AM/FM, A/C clima , bizonale, sallon lekure, sedile elektrike, me memorie, sedile me masazh, kamera parkimi, kaera regjistrimi para dhe mbrapa, drita xenon led, disqe alumini 17 inc, goma te reja 90% shume pak te perdorura. Etj etj. Makina eshte me letra te paguara, ka nje gjendje te shkelqyer ne interior eksterior si dhe nga ana motorrike eshte ne gjendje optimale. Cmimi 8750€ i diskutueshem. Per me teper kontaktoni ne 0695146612 Përshkrimi i linkut

E2E Auto Agency

E2EAutoAgency ofron import automjetesh nga Koreja e Jugut. Kemi cilesi dhe siguri ne mjetet qe tregetojme.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

E2EAutoAgency ofron import automjetesh nga Koreja e Jugut. Kemi cilesi dhe siguri ne mjetet qe tregetojme.
16
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione