Njoftimet e kompanisë Publikuar: Korr 19 2023 09:06

##SHITUR##Hyundai santafe full opsion

EUR

Publikuar: Korr 19 09:06
Shikime: 11
Hyundai santafe 2.2 diesel //
Viti prodhimit 11.2012 //
Importuar nga zvicra //
230 mij kilometra te certifikuara//
Opsione shtes:kambio automatike,4x4,tavan panoramik,sensor parkimi,xhama te zi origjinal +perde,kamera mbrapa,sedile me ngrohje para-mbrapa,7 vende,keep line assist,ndezje start-stop,key less go,navigator,drita bi xenon-Led.Cmimi 13800 euro me dogane te paguar 📞0694708888 cmim i diskutueshem
Përshkrimi i linkut

Lorin-star Auto

Makinat tona importohen nga zvicra dhe te gjitha disponojn liber sherbimi perkates
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Makinat tona importohen nga zvicra dhe te gjitha disponojn liber sherbimi perkates
11
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694708888

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione